Export

İhracat

Türkiye pazarının lider firma konumunda hizmet veren Güven Soğutma, Avrupa pazarı başta olmak üzere çeşitli ülkelerde giderek yaygınlaşmakta ve GVN Refrigeration Components markası altında dünya markası olma yolunda sağlam adımlar atmaktadır.

GVN Refrigeration Components marka ürünlerimizi ihraç ettiğimiz ülkeler arasında;
Algeria, Algentina, Armenia, Australia, Azerbaijan, Belarus, Bosna, Bulgaria, Chile, China, Croatia, Dubai, Egypt, Estonia,Finland, Germany, Greece, Holland, Iceland, India, Iran, Iraq, Ireland, Israel, Italy, Jordan, Kazakhistan, Lebanon, Lithuanian, Mexico, Moldova, Morocco, Poland, Qatar, Russia, Serbia, Slovakia, Spain, South Africa, Sudan, Syria, Sweden, Tunis, Turkmenistan, United Kingdom, Ukrain, Uzbekistan, Venezuela bulunmaktadır.

Sertifikalar

  • Güven Soğutma faaliyet alanındaki liderliğini ISO 9001:2008 Kalite Güvence Sistemi' ni TÜV SÜD den sertifikalandırarak sürdürmektedir.
  • GVN Refrigeration Components ürünlerinin tamamı CE 97/23/EC Basınçlı Kaplar direktifine uygun olarak üretilmekte ve TÜV SÜD tarafından denetlenmektedir.
  • Rusya Federasyonu ve BDT ülkelerine yapılan ihracatlar da zorunlu olan Gost-R belgelendirilmesi tüm GVN ürünleri için tamamlanmıştır.

Distribütörlükler

Güven Soğutma, 20'yi aşkın ülkede Distiribütörlük ve Bayilik ağını kurmakta ve ilerlemektedir. 

Firma prensibi olarak her ülkede minumum 2 Distiribütörlük oluşturmaya çalışmakta ve böylelikle GVN markası kullanıcılarına ürünlere kolay ulaşım şansı sağlamayı hedeflemektedir.

Documents

360° Items Images

Info Request Form

“YOUR SOLUTION PARTNER” IN PRESSURE VESSELS INDUSTRY

A WORLDWIDE BRAND WITH ITS EXPORT TO 54 COUNTRIES