İhracat

İhracat

Türkiye pazarının lider firma konumunda hizmet veren Güven Soğutma, Avrupa pazarı başta olmak üzere çeşitli ülkelerde giderek yaygınlaşmakta ve GVN Refrigeration Components markası altında dünya markası olma yolunda sağlam adımlar atmaktadır.

GVN Refrigeration Components marka ürünlerimizi ihraç ettiğimiz ülkeler arasında;
Algeria, Algentina, Armenia, Australia, Azerbaijan, Belarus, Bosna, Bulgaria, Chile, China, Croatia, Dubai, Egypt, Estonia,Finland, Germany, Greece, Holland, Iceland, India, Iran, Iraq, Ireland, Israel, Italy, Jordan, Kazakhistan, Lebanon, Lithuanian, Mexico, Moldova, Morocco, Poland, Qatar, Russia, Serbia, Slovakia, Spain, South Africa, Sudan, Syria, Sweden, Tunis, Turkmenistan, United Kingdom, Ukrain, Uzbekistan, Venezuela bulunmaktadır.

Sertifikalar

  • Güven Soğutma faaliyet alanındaki liderliğini ISO 9001:2008 Kalite Güvence Sistemi' ni TÜV SÜD den sertifikalandırarak sürdürmektedir.
  • GVN Refrigeration Components ürünlerinin tamamı CE 97/23/EC Basınçlı Kaplar direktifine uygun olarak üretilmekte ve TÜV SÜD tarafından denetlenmektedir.
  • Rusya Federasyonu ve BDT ülkelerine yapılan ihracatlar da zorunlu olan Gost-R belgelendirilmesi tüm GVN ürünleri için tamamlanmıştır.

Distribütörlükler

Güven Soğutma, 20'yi aşkın ülkede Distiribütörlük ve Bayilik ağını kurmakta ve ilerlemektedir. 

Firma prensibi olarak her ülkede minumum 2 Distiribütörlük oluşturmaya çalışmakta ve böylelikle GVN markası kullanıcılarına ürünlere kolay ulaşım şansı sağlamayı hedeflemektedir.

Pdf Dökümanları

360° Ürün Fotoğrafı

Bilgi İstek Formu

SOĞUTMA TANKLARINDA “ÇÖZÜM ORTAĞINIZ”

54 ÜLKEYE YAPILAN İHRACATLA BİR DÜNYA MARKASI