Kurumsal

HAKKIMIZDA

Güven Soğutma, 
1985 de kurulan şirketimiz 30 yılı aşkın tecrübesi ile soğutma, klima ve havalandırma sektörlerine hizmet vermektedir. 

Basınçlı Kap üretimi ile birlikte başladığı üretimine, zaman içerisinde Likit Tankları, Emiş Hattı Akümülatörleri, Kartuş Kovanları, Susturucular ve Çeşitli Yağ Ayırıcıları, Yağ Depoları, Yağ Seviye Regülatörleri ve Yağ filtrelerini eklemiştir. 
Güven Soğutma, sektörün öncü firmaları arasında yer almakla birlikte iç pazarda basınçlı kap üretimi ile ilgili lider firma olarak faaliyetlerine devam ettirmektedir. 

1997 Yılında, Güven Ticaret Unvanını Güven Soğutma Ünite. San. Ve Tic. Ltd. Şti olarak değiştirmiş ve ürün markasını GVN Refrigeration Components olarak değiştirmiştir. 
Güven Soğutma, kuruluşunda 35m2’lik faliyet alanını, bugün ortalama 5500m2'lik bir alanda 60”ı aşkın yetkin personeliyle üretimini sürdürmektedir. 

2002 Yılında, ilk ihracatına Almanya ile başlayıp, günümüzde 50’yi aşkın ülkeye ihracat yapmaktadır. 
2004 Yılından itibaren, dünyanın en önemli sektörel fuar organizasyonlarında yer almaktadır, 
Bunların arasında, Türkiye, Almanya, Rusya, İtalya, Irak, Hindistan, Çin, Brezilya ve Güney Afrika gibi çeşitli ülke bulunmaktadır. 

Müşteri memnuniyetini temel anlayış olarak benimseyen kurum, ISO 9001-2008, CE 97/23/EC ve GOST-R belgeleri ile kalitede sürekliliği sağlamakta, bir yandan da pazarın yeni ihtiyaçlarına uygun ürünler geliştirerek sektörün gelişimine katkıda bulunmaktadır. 

2015 Yılında, ünvanını Güven Soğutma Ünite. San. ve Tic. A.Ş. olarak değiştirmiştir.

FABRİKAMIZ

Ürünlerinin kullanım özelliklerinin ve öneminin bilincinde olan Güven Soğutma, tüm üretim akışını bu hassasiyetle sürdürmektedir. 

5000m2’LİK ÜRETİM&DEPOLAMA ALANI
DENEYİMLİ UZMAN KADROSU
GÜÇLÜ MAKİNE PARKURU
YÜKSEK ÜRETİM KAPASİTESİ
KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ
97/23/EC BASINÇLI KAPLAR DİREKTİFİNE UYGUN ÜRETİM

Ürünlerimizin tamamı 97/23/EC Basınçlı kaplar direktifi doğrultusunda üretilmekte ve aynı zamanda kalite sistemi ve iş süreçleri EN-ISO 9001:2008, TüV SÜD tarafından denetlenmektedir.

Pdf Dökümanları

360° Ürün Fotoğrafı

Bilgi İstek Formu